PlayStation Portable

Stahujte vše pro PSP a čtěte si vše o PSP

Kalendář

Hodiny:

Anketa

Chcete programy pro PSP?

Ano (1629)
 

Mě je to jedno (1315)
 

Ne (1324)
 

Novinky ze světa o PSP a Firmware ke stažení

PSP Slim a Lite

PSP Slim a Lite
Nejedná se o nové PSP,jen o vylepšenou verzi
Pro ty co čeklay revoluci v pojmu PSP se nedočkaly velké slávy. U nového PSP jehož název ,, Slim & Lite " v překladu znamená šťíhlý a lehký. Již už podle toho názvu vám asi dojde v čem budou ty změny. PSP S & L si zachovalo úplně stejné tvary jako starý dobrý tatíček nazývaným ,, fat " ( tlustý ). Nové PSP má radikální změny pouze v tom,že je o 33% lehčí, 19% užší a je jiná baterie, která prý vydrží víc. Ještě jako novinka by mělo být vyjasnění displaye které jen tak nepoznáte, jen když dáte PSP Fat a Slim vedle sebe. Dálší co se týče dysplaie, tak by měl být sestaven z OLED diod a při přehrávání filmů by se neměly vytvářet tzv. duchové což jsou čmouhy při rychlém pohybu tělesa ve filmu.
Další rozdíl je, že je PSP Slim v rohách zaoblenější,což není zas až takový rozdíl, ale ten pravý důvod proč si případně nové PSP koupit je propojení s televizí. Nové PSP dokáže USB portem propojit váš televizor s PSP a obraz PSP se vám zobrazí na televizi. U filmů je to v plném rozlišení přes celou obrazovku, ale u her se obraz zůží do podoby tvaru displaye PSP, což není zas až tak pohodlné, ale buďme za to vďěční. Možná,že Sony toto vynahradila prozměnu velmi příznivou cenou, kdy už PSP není rozděleno do tzv. packů ( Base, Value, Giga ), ale prozatím se do EU dostal holý balíček ve kterém se schovávají doklady, nabíječka, USB a samotné PSP za velmi pěkných 4,990Kč. V Americe do prodeje přišly i herní verze nového PSP. Jsou to Star Wars, Daxter, Final Fantasy, Spiderman a další. Jejich obsah je totožný se základním, akorát, že u těchto verzí se skrývá uvnitř hra a nebo je PSP omalované motivem dané hry.

Nový Firmware? Rozlousknut
Do ČR se nové PSP dostalo do prodeje 11.září 2007 a už o pár dnů později byl Frmware nového PSP ( 3.60 ) rozlousknut a už je na světě jakýsi re-flash, který vám z oficiálního Fw udělá neoficiální Custom Fw se kterým můžete hrát tzv. ISO ( stažené ) hry.
Toto se provádí pomocí baterie starého PSP a paměťové karty. Tomu všemu se říká Pandora´s Baterry with Magic Memory stick. Do starého PSP nahrajte potřebné soubory a přendáním pam. karty a baterie nainstalujete Custom Fw ( je to složitější ).
Kdyby jste náhodou ještě nebyli majiteli PSP, tak doporučuji to nové PSP. Osobně jsem ho měl v ruce, takže se přikláním na stranu jeho, protože je to vážně výrazná změna a velmi dobře a pohodlně se na tom hraje. Za těch pár peněz se to vyplatí, ale bohužel se z PSP stává atraktivní hračka, než luxusní věc pro majetné, jak tomu donedávna bylo.

Rozdíl mezi novým ( černé) a starým ( stříbrné ) PSP


http://www.pspgn.com/wp-content/uploads/2007/07/psp_bck2.jpg


http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/photos/newpsp5.jpg


http://www.fayerwayer.com/up/2007/07/psp-slim.jpg


http://punchbutton.beloblog.com/archives/images/0707/778949145_c1e2925fec.jpg

Žádné komentáře
 
Stahujte vše pro PSP a čtěte si vše o PSP