PlayStation Portable

Stahujte vše pro PSP a čtěte si vše o PSP

Kalendář

Hodiny:

Anketa

Chcete programy pro PSP?

Ano (1629)
 

Mě je to jedno (1315)
 

Ne (1324)
 

Novinky ze světa o PSP a Firmware ke stažení

GPS pro PSP

GPS pro PSP
 
• Používejte Go! Explore v autě nebo při pěších toulkách – je to skutečně jen na vás

Praha, 7. ledna 2008. Od jara 2008 se majitelé PSP™ (PlayStation®Portable) už nikdy neztratí – zabezpečí to nový přírůstek řady Go! s označením Go! Explore. Tento nováček umožní všem uživatelům PSP procházet se 3D mapami měst a změní tak PSP na špičkový osobní navigační GPS systém. Stačí zadat cíl a Go! Explore udělá zbytek za vás.

Souprava Go! Explore se sestává z GPS (Global Positioning System) přijímače a UMD disku s mapami, vybranými uživatelem. Jediným dotykem tlačítka budou uživatelé moci zjistit svoji polohu na mapě, a určit tak směr další cesty. Go! Explore funguje při pohybu pěšky i při cestovaní v autě, protože je dodávaný jako většina PSP hardware – ve formě přídavného modulu. Díky tomu představuje špičkový osobní navigační GPS systém za zlomek ceny jiných navigačních systémů na trhu.

Při pohybu pěšky se budete moci pohybovat městy v 3D, protože na UMD disku jsou k dispozici mapy měst vytvořené plně v 3D. Stačí vložit UMD disk, zvolit cíl cesty a sledovat, jak se na obrazovce objevují významná místa a body zájmu a to v 3D. Nové mapy a aktualizace je možné přebírat ze sítě PLAYSTATION®Network (PSN) – zdroje, který garantuje, že vždy najdete i ta nejmenší zákoutí – ať už cestujete kamkoli.

Při cestování autem využijete různé režimy zobrazení pro den a noc, což znamená, že budete mít vždy dokonalý přehled o tom, kam směřujete. A už se nemusíte bát o výdrž baterií nebo o to, kam umístit PSP během jízdy – k dispozici je auto adaptér a montážní souprava do auta.

Také nemusíte mít obavy o úroveň špičkových služeb poskytovaných s tímto produktem – špičkový hardware PSP a Go! Explore využívá technologie dvou lídrů trhu: lídra v oblasti map TeleAtlas a legendy navigačního software NavNGo.

“Go! Explore je ohromným přírůstkem do série Go!,” řekla Stephane Hareau, PSP Senior Brand Manager společnosti Sony Computer Entertainment Europe. “Kdo by si to byl pomyslel, že majitelé PSP se budou moci pomocí své konzole PSP navigovat v neznámém městě? Je to skvělý produkt a zároveň další důkaz ohromného potenciálu přenosného systému PSP.”

Tři varianty Go! Explore pro PSP:

  1. GPS přijímač a UMD (včetně map příslušné země): 119 EUR /cca 3110 Kč*/
  2. GPS přijímač, UMD (včetně map), auto adaptér a montážní sada do auta:
    149 EUR /cca 3895 Kč/
  3. PSP, GPS přijímač, UMD (včetně map), auto adaptér a montážní sada do
    auta: 299 EUR /cca 7816 Kč/

* Doporučená MOC v Kč bude upřesněna

Momentálně jsou dostupné následující balíčky map:

Velká Británie/Irsko
Francie
Německo / Rakousko/ Švýcarsko
Španělsko / Portugalsko
Itálie
Severské země
Země Beneluxu

Go! Explore podporuje 11 unikátních hlasových jazykových mutací v každé geografické verzi; angličtina, němčina, francouzština, holandština, španělština, portugalština, italština, dánština, švédština, norština a finština. Aktualizace budou dostupné v síti PLAYSTATION®Store na adrese www.store.playstation.com.

Go! Explore přijde na trh začátkem jara 2008. Jste připraveni vyrazit na výlet?

Žádné komentáře
 
Stahujte vše pro PSP a čtěte si vše o PSP